Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Věda a výzkum / Přírodovědec
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Geografové

Text inzerátu:

Voleská Miroslava Bc., email: miroslava.voleska@cuzk.cz SLUŽEBNÍ MÍSTO NUTNO PODAT PÍSEMNOU PŘIHLÁŠKU V OZNAČENÉ OBÁLCE (NEOTVÍRAT VŘ NA SLUŽ. MÍSTO GEOGRAF/KA). Aktualizace Základní báze geografických dat ČR (ZABAGED®) především vyhodnocením dat dálkového průzkumu Země, šetřením vybraných informací u místních orgánů veřejné správy a topografickým šetřením změn v terénu. Provádění aktualizace technologickými nástroji APV ZABAGED, MicroStation V8, TopoL Mobile. Aktivní řidičský průkaz typu B.

Nástup:01.02.2022Plat od - do:19730 - 28920Pracoviště:PrahaObor a Profese:PřírodovědecTyp pracovního vztahu:Práce na ŽLMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Zeměměřický úřadKontaktní osoba:Bc. Miroslava Voleská 284 041 111 miroslava#voleska|cuzk#czKontaktní adresa:Pod sídlištěm 1800/9
18200 Praha
Praha 8   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 1 podobných nabídek

GeografovéZeměměřický úřad
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zeměměřický úřad. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Zeměměřický úřad o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: