Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Štukatéři

Text inzerátu:

 

Nástup:26.11.2021Plat od - do:23640Pracoviště:PrahaObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:DUBKRA s.r.o.Kontaktní osoba:Mariya Trishch 774138932 dubkra|seznam#czKontaktní adresa:
Praha   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pomocní pracovníci v rostlinné ...BV. STAV CZ s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...Yaremchuk group s.r.o.Pomocní pracovníci v rostlinné ...HELOT, spol. s r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...Band Work, s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...Prymýč TIM s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...Denistyle s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...Stavíme společně s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...Oleh MalikPomocní pracovníci v rostlinné ...Vinofrukt, a.s.Dělníci v oblasti výstavby a úd...T.S.K Evroinvest s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DUBKRA s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost DUBKRA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: