Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Obráběč kovů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Text inzerátu:

První kontakt: Literová Martina, tel.: 734 311 226, Po - Pá 7 - 13 hod, osobně: Po - Pá 7 - 13 hod, Havlíčkova 918, Kolín. Náplň práce: Práce na CNC strojích - ohraňovací lis. Vhodné i pro absolventy, kompletní zaškolení na danou pozici. Požadujeme: Pracovitost, pečlivost, znalost čtení technické dokumentace (výkresů), praxe výhodou. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, dotované stravování, prémie za 100% docházku, motivační prémie dle vykonané práce. Pracovní doba: 6 - 14 hod a 14 - 22 hod.

Nástup:01.12.2021Plat od - do:27000Pracoviště:KolínObor a Profese:Obráběč kovůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:ELMTRADE SEKontaktní osoba:Martina Literová 734 311 226 literova|elmtrade#comKontaktní adresa:Havlíčkova 918
28002 Kolín
Kolín IV   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Seřizovači a obsluha číslicově ...A-T-K Fryšták s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...Alliance of Work Agency SEBrusiči nástrojů a kovůVitaliy BondarBrusiči nástrojů a kovůCORP TRADE s.r.o.Seřizovači a obsluha ostatních ...METAL TRADE COMAX, a.s.Seřizovači a obsluha číslicově ...Alliance of Work Agency SESeřizovači a obsluha ostatních ...VRL Praha a.s.Seřizovači a obsluha číslicově ...Alliance of Work Agency SESeřizovači a obsluha obráběcích...ZPS - MECHANIKA, a. s.Brusiči nástrojů a kovůTARHON - METAL s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ELMTRADE SE. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ELMTRADE SE o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: