Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Konstruktér
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Technici elektronici projektanti, konstruktéři

Text inzerátu:

Nutná praxe v programu DWG, základní znalost elektro výhodou. Možnost zkráceného úvazku (mzda je uvedena při plném úvazku). Pracovní doba od 7:00-15:30. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Nástup:01.12.2021Plat od - do:24100 - 27000Pracoviště:ŠumperkObor a Profese:KonstruktérTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:MORAVEC group s.r.o.Kontaktní osoba:Libor Moravec 777820886 info|moravecgroup#czKontaktní adresa:Dolnostudénská 1293/8
78701 Šumperk
Šumperk   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Strojírenští technici projektan...P R O M O N T, a.s.Technici projektanti, konstrukt...MEGA a.s.Elektrotechnici a technici ener...Synerga a.s.Technici projektanti, konstrukt...Lindner Türen - Fassaden s.r.o.Stavební technici projektanti, ...BFA Company s.r.o.Strojírenští technici projektan...SUKOV s.r.o.Strojírenští technici projektan...agriKomp Bohemia s.r.o.Stavební technici projektanti, ...D.E.E.D., a. s.Strojírenští technici projektan...Hanhart Morkovice s.r.o.Stavební technici projektanti, ...Bogle Architects s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MORAVEC group s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MORAVEC group s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: