Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Strojní zámečník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Strojírenští kovodělníci

Text inzerátu:

*KO: Zuzana Madera, tel.: 723 434 366, volejte od 8:00 do 15:00 hod., e-m Hledáme nového kolegu do malé, rodinné kovovýroby ve Chvalíkovicích Co Vám můžeme nabídnout: - Flexibilní pracovní dobu, možnost přesčasů, měsíční odměny, karta Multisport. - Stabilitu a přátelské zázemí rodinné společnosti. Pracoviště Chvalíkovice, nástup dle dohody. Pracovní doba od 6:00 do 14:30 hod. Náplň práce: práce na strojích (bruska, pila, fréza, svářování, ...).

Nástup:01.12.2021Plat od - do:140 - 200Pracoviště:OpavaObor a Profese:Strojní zámečníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:CERNIN DILY s.r.o.Kontaktní osoba:Bc. Zuzana Madera 723 434 366 madera|cernin#czKontaktní adresa:Vršůvka 195/15a
74706 Chvalíkovice
Chvalíkovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Provozní zámečníci, údržbářiMASOPRODEJ s.r.o.Zámečníci strojůBAEST Machines & Structures, a.s.Provozní zámečníci, údržbářiFajnpark s.r.o.Zámečníci strojůŠKODA TRANSPORTATION a.s.Provozní zámečníci, údržbářiNosek Living Accommodation s.r.o.Zámečníci strojůRon Kovo s.r.o.Provozní zámečníci, údržbářiLIGO s.r.o.Obsluha ostatních zařízení na z...DETAIL Partner s. r. o.Obsluha kovacích lisů a bucharůPWO Czech Republic a.s.Slévači, svářeči a příbuzní pra...BAEST Machines & Structures, a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CERNIN DILY s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost CERNIN DILY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: