Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Skladník/manipulant
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Úředníci ve skladech

Text inzerátu:

Náplň práce: administrativní práce zahrnující vedení skladové evidence a obsluhu čerpací stanice spojené s prodejem briket.

Nástup:01.01.2022Plat od - do:26000 - 28000Pracoviště:PelhřimovObor a Profese:Skladník/manipulantTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:IROMEZ s.r.o.Kontaktní osoba:Mgr. Ing. Hana Zíková 727974503, 565349213 hana#zikova|mvv#czKontaktní adresa:U Agrostroje 1412
Pelhřimov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pomocní manipulační pracovníci ...BEGINDAT s.r.o.Pomocní pracovníci ve výroběBOXMAKER s.r.o.Pomocní skladníciSAVONS s.r.o.Pomocní skladníciSAVONS s.r.o.Ruční baliči, plniči a etiketovačiGOLD HELIOS s.r.o.Pomocní skladníciSAVONS s.r.o.Pomocní skladníciSAVONS s.r.o.Pomocní skladníciSAVONS s.r.o.Úředníci ve skladechPINKO a.s.Úředníci ve skladechJusda Europe s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti IROMEZ s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost IROMEZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: