Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Text inzerátu:

Stavební práce - fyzická náročnost (vhodnější pro muže) Přípravné, dokončovací a pomocné práce na stavbách rodinných domů Pracovní doba: 7.00 - 15.30 První kontakt telefonicky

Nástup:09.01.2022Plat od - do:18000Pracoviště:PrahaObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Ferenc Group s.r.o.Kontaktní osoba:Ferenc Sztojka 608 940 070Kontaktní adresa:
  
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pomocní pracovníci v rostlinné ...BV. STAV CZ s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...Yaremchuk group s.r.o.Pomocní pracovníci v rostlinné ...HELOT, spol. s r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...Band Work, s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...Prymýč TIM s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...Denistyle s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...Stavíme společně s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...Oleh MalikPomocní pracovníci v rostlinné ...Vinofrukt, a.s.Dělníci v oblasti výstavby a úd...T.S.K Evroinvest s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.