Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Truhlář
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Text inzerátu:

podnikové stravování, prémie

Nástup:03.01.2022Plat od - do:25000 - 30000Pracoviště:Uherské HradištěObor a Profese:TruhlářTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:DŘEVOVÝROBA KAŠTÁNEK s.r.o.Kontaktní osoba:Zdeněk Kaštánek 724 560 687 zdenek#kastanek|seznam#czKontaktní adresa:Zlechovská 2007
68603 Staré Město
Staré Město   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Truhláři (kromě stavebních) a p...Zdeněk StejskalTruhláři (kromě stavebních) a p...ANTIK DESIGN v.o.s.Obsluha automatizovaných strojů...Palety Kříž s.r.o.Truhláři (kromě stavebních) a p...CETECHO s.r.o.Truhláři (kromě stavebních) a p...CETECHO s.r.o.Truhláři (kromě stavebních) a p...Cigánik nábytek s.r.o.Truhláři (kromě stavebních) a p...CETECHO s.r.o.Obsluha automatizovaných strojů...Dřevotvar družstvoObsluha automatizovaných strojů...Zprostředkování s.r.o.Obsluha automatizovaných strojů...Zprostředkování s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DŘEVOVÝROBA KAŠTÁNEK s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost DŘEVOVÝROBA KAŠTÁNEK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: