Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zemědělství, lesnictví a ekologie / Mechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků

Text inzerátu:

Kontakt e-mailem nebo telefonicky 8-15h..

Nástup:01.01.2022Plat od - do:21500Pracoviště:HumpolecObor a Profese:MechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:FMP-lignum, výrobní družstvoKontaktní osoba:Jaroslav Tomka 602386515, 565535274 jaroslav#tomka|fmplignum#czKontaktní adresa:Na Závodí 447
39601 Humpolec
Humpolec   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Seřizovači a obsluha konvenčníc...Dřevomateriál s.r.o.Seřizovači a obsluha dřevoobráb...PILA POKORNÝ, s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...CETECHO s.r.o.Seřizovači a obsluha dřevoobráb...KUCHYNĚ LENDR s.r.o.Seřizovači a obsluha dřevoobráb...PILA POKORNÝ, s.r.o.Seřizovači a obsluha dřevoobráb...RadinaR s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...PILA POKORNÝ, s.r.o.Seřizovači a obsluha dřevoobráb...ČAP PALET s.r.o.Seřizovači a obsluha dřevoobráb...PILA POKORNÝ, s.r.o.Seřizovači a obsluha dřevoobráb...PILA POKORNÝ, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FMP-lignum, výrobní družstvo. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost FMP-lignum, výrobní družstvo o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: