Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Bankovnictví a finanční služby / Finanční účetní
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Hlavní účetní

Text inzerátu:

Ekonomické vzdělání a praxe v oboru, znalost podvojného účetnictví, orientace v účetních a daňových předpisech, orientace v daňové problematice (DPH, KH, daň z příjmů), aktivní podíl v měsíčních a ročních závěrkách. Pracovní náplň: kompletní zpracování účetnictví právnických osob Nabízené výhody: odpovídající finanční ohodnocení Hlásit se telefonicky, emailem zaslat životopis s průvodním dopisem.

Nástup:23.11.2021Plat od - do:30000 - 38000Pracoviště:LiberecObor a Profese:Finanční účetníTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Wassa Group a.s.Kontaktní osoba:Martina Helikarová 484 801 381 personalni|wassa#cz, blanka#staflova|wassa#czKontaktní adresa: 157
46346 Příšovice
Příšovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Hlavní účetníNáš svět, příspěvková organizaceHlavní účetníObec SkašticeHlavní účetníSlemr Spedition s.r.o.Hlavní účetníSANKO GOSEI Czech, s.r.o.Ostatní specialisté v oblasti ú...Novartis s.r.o.Hlavní účetníHPF CleanCat s.r.o. Hlavní účetníMILPEX s.r.o.Ostatní specialisté v oblasti ú...Changhong Europe Electric s.r.o.Hlavní účetníZELENKA Czech Republic s.r.o.Ostatní specialisté v oblasti ú...SAP Services s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Wassa Group a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Wassa Group a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: