Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Mistr
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Text inzerátu:

Pracovní poměr na dobu určitou (s následující smlouvou přechod na dobu neurčitou), pružná pracovní doba. Náplň práce: zajišťuje každodenní chod dle provozních řádů a manuálů vodohospodářské infrastruktury; vyhodnocuje ekonomickou nákladovost a nastavuje optimální řešení pro snížení poruch; sleduje dispečink provozu; zajišťuje opravy, servis a údržbu na daném zařízení; předkládá podklady pro plánování oprav a investic pro následující rok; zajišťuje revize, kalibrace a výměny vodoměrů; provádí odečty vodoměrů a elektroměrů; komunikuje s provozovateli a vedením obce o pravidelných provozních činnostech; vyjadřuje se k případné existenci sítí, popř. vyřizuje vytyčení sítí provozovatele; sleduje kvalitu pitných a vypouštěných vod, podle toho provádí případné úpravy na zařízení; vyřizuje nové smlouvy, popř. změny smluv na spotřebitele; provádí fyzickou uzavírku připojení; přejímá nová přípojná místa, popř. zajišťuje jejich převzetí. Požadavky: vzdělání - SOU nebo SŠ technického zaměření; znalost strojírenských a stavebních výkresů; základní znalosti elektro zařízení; samostatnost, komunikativnost; uživatelská znalost MS Windows, Office; řidičský průkaz sk. B; výhodou vyhláška 50/1978 Sb. Zaměstnanecké výhody: uplatnění ve stabilní a rozvíjející se společnosti, širokou škálu benefitů - rozvoj a vzdělávání zaměstnanců, stravenky, měsíčně příspěvek na penzijní/životní spoření, příspěvek 5-15 tisíc na rekreaci, sport a kulturu, pátý týden dovolené, služební telefon; moderní vybavení k práci. Kontakt - paní Schröfelová Miroslava, tel.: 603 554 888, e-mail: schrofelova@vodacz.com (pro zaslání životopisu).

Nástup:01.12.2021Plat od - do:35000Pracoviště:NáchodObor a Profese:MistrTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:VODA CZ SERVICE s.r.o.Kontaktní osoba:Miroslava Schröfelová 603 554 888 schrofelova|vodacz#comKontaktní adresa: 45
Hořenice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Mistři a příbuzní pracovníci v ...Lesoservis s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...LEROS, s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...TREVOS, a.s.Mistři a příbuzní pracovníci v ...MATADOR Automotive ČR s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...COMPOSIT AIRPLANES spol. s r. o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...ARCO INTERIER, s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...Tiskárna POLYGRAF, s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...Výroba automatických dveří LEXA...Mistři a příbuzní pracovníci v ...Wotan Forest, a.s.Mistři a příbuzní pracovníci v ...PD PLAST, spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VODA CZ SERVICE s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost VODA CZ SERVICE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: