Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Instalatér/topenář
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři

Text inzerátu:

KO: Marie Kubánková , tel. 553 716 253, 602 761 043, telefonicky kontaktovat po - pá: 7:00 do 14:30 hod., e-mail: sdu-servis@volny.cz. SOU v oboru, praxe v oboru vítána. ŘP sk. B, ochota pracovat. Znalost svařování - svářečský průkaz. Pracovní doba 6:30 - 15:00 hod. Pracoviště Opava, nástup ihned.

Nástup:01.01.2022Plat od - do:19700 - 20000Pracoviště:OpavaObor a Profese:Instalatér/topenářTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:SDU servis s.r.o.Kontaktní osoba:Marie Kubánková 553716253,602761043 sdu-servis|volny#czKontaktní adresa:Olomoucká 305/88
74601 Opava
Opava (nečleněná část města)   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Stavební klempířiPokrývačství, klempířství - Šmí...PotrubářiINGTOP, s.r.o.Stavební zámečníciRESPO, spol. s r.o.Instalatéři, potrubáři, stavebn...Green Vision s.r.o.Instalatéři, potrubáři, stavebn...AGRO AQUA PRO s.r.o.Stavební zámečníciEPZ, spol. s r.o.Stavební zámečníciATOS, spol. s r.o. Ledeč nad Sá...Stavební zámečníciPROST - orientační systémy s.r.o.Instalatéři ústředního topeníTHERMOKOMPLET 1990 s.r.o.Instalatéři, potrubáři, stavebn...Air Technology s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SDU servis s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost SDU servis s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: