Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Realitní makléř
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Realitní makléř pro oblast Český Brod

Text inzerátu:

REALITNÍ MAKLÉŘ/KA pro RK Elán v Úvalech

Na pozici realitního makléře pro oblast Praha-východ hledáme velmi schopné lidi, kteří se nebojí nových příležitostí. Nabízíme spolupráci nejenom zkušeným realitním makléřům, ale i nováčkům s chutí rozvíjet se a poskytovat našim klientům ty nejlepší služby.Přijďte do naší krásné kanceláře na pohovor. Těšíme se na Vás!
Upřednostňujeme kandidáty trvale žijící v této lokalitě.

Podmínky:

OSVČ

Nástup:ihnedPlat od - do:20000 - 25000Pracoviště:Středočeský krajObor a Profese:Prodej a obchod - Realitní makléřTyp pracovního vztahu:Práce na ŽLMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:EXTRANEMO s.r.o.Kontaktní osoba:Markéta Klapková +420604700022 marketa#klapkova|elanreality#czKontaktní adresa:V Kukli 187, 25084  Sibřina   
zobrazit mapu
Adresa provozovny:Smetanova 240, 25082  Úvaly ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Realitní makléřiSunlace s.r.o.Realitní makléři - realitní mak...Mája realitní společnost s.r.o.Realitní makléři - realitní makléřiLibor VíchaRealitní makléř/ka pro pobočku ...EXTRANEMO s.r.o.Realitní makléři - obchodníci s...Invest Real Service s.r.o.Realitní makléři - realitní makléřRadek MoravecRealitní makléři - samostatný/á...RIN LTD, odštěpný závodRealitní makléřiAM House s.r.o.Realitní makléři - specialista/...CREDIT PARTNER, s.r.o.Realitní makléři - realitní mak...CREDIT PARTNER, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EXTRANEMO s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost EXTRANEMO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: