Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zemědělství, lesnictví a ekologie / Mechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Seřizovači a obsluha číslicově řízených dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků

Text inzerátu:

Kontakt na tel. 603 544 487, 603 847 896, na mail: jk.zvintr@seznam.cz

Nástup:18.10.2021Plat od - do:20000 - 30000Pracoviště:HodonínObor a Profese:MechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:ZVINTR s.r.o.Kontaktní osoba:Arnoš Václav Horňáček Vilém 603544487, 603847896 jk#zvintr|seznam#czKontaktní adresa:Podhájí 238
69685 Moravský Písek
Moravský Písek   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Seřizovači a obsluha dřevoobráb...ČAP PALET s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...TOOL TECH CZ, s.r.o.Seřizovači a obsluha dřevoobráb...FMP-lignum, výrobní družstvoSeřizovači a obsluha dřevoobráb...Skala WoodPro s.r.o.Seřizovači a obsluha dřevoobráb...HTM Sport s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...SAPELI, a.s.Seřizovači a obsluha konvenčníc...Havlíček truhlářství s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...MB DOMUS SESeřizovači a obsluha dřevoobráb...Impregnace Soběslav s.r.o.Seřizovači a obsluha dřevoobráb...K R O N, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZVINTR s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ZVINTR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: