Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Jeřábník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

Text inzerátu:

Možnost hlavního pracovního poměru i brigádně Požadujeme praxi v oboru na jeřábech značky Liebherr LTM 1050 Zaměstnanecké výhody: Služební auto,služební telefon, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění Kontakt předem telefonicky nebo e-mailem: Najman Michal, tel.: 777 735 802, e-mail: janajmanova@gmail.com

Nástup:20.10.2021Plat od - do:40000 - 45000Pracoviště:PrahaObor a Profese:JeřábníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:D.A.N. NAJMAN s.r.o.Kontaktní osoba:Michal Najman 777 735 802 janajmanova|gmail#comKontaktní adresa:
  
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha jeřábůI. SPZ s.r.o.Obsluha jeřábůKubík a.s.Obsluha jeřábůJozef SochuľákObsluha jeřábů, zdvihacích a po...Wotan Forest, a.s.Obsluha jeřábů, zdvihacích a po...BEST, a.s.Obsluha jeřábůBAUMASCHINEN s.r.o.Obsluha jeřábůUNEX Slévárna, s.r.o.Obsluha jeřábů, zdvihacích a po...EURO Autojeřáby s.r.o.Obsluha jeřábůMencl Guss s.r.o.Obsluha jeřábů, zdvihacích a po...BAUMASCHINEN s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti D.A.N. NAJMAN s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost D.A.N. NAJMAN s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: