Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Technik ve strojírenství
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Ostatní strojírenští technici

Text inzerátu:

První kontakt telefonicky 723 930 641 nebo emailem: dolezalova@smapro-design.com Náplň práce: - stavba rámů z Al profilů, zapojení pneumatiky, servisní výjezdy, montáž a seřizování strojů, nastavování elektropohonů (frekvenční měniče), práce s roboty (určení bodů; seřizování uchopovačů) Požadujeme: - SŠ vzdělání - technická zdatnost - orientace v problematice elektro - samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, loajálnost - řidičský průkaz skupiny B - výhodou vyhláška 50; výhodou cizí jazyk - angličtina/němčina Nabízíme: - dobré finanční ohodnocení včetně řady zaměstnaneckých benefitů - příjemný kolektiv a pracovní prostředí - dovolená v délce až 5 týdnů - možnost odborného rozvoje a růstu (práce s moderními technologiemi)

Nástup:18.10.2021Plat od - do:30000 - 40000Pracoviště:Jindřichův HradecObor a Profese:Technik ve strojírenstvíTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:SMAPRO design s.r.o.Kontaktní osoba:Lucie Doležalová 723 930 641 dolezalova|smapro-design#comKontaktní adresa:Antonínská 15
38001 Dačice
Dačice II   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Strojírenští techniciZdeněk Maixner - ANTIKOR s.r.o.Ostatní strojírenští techniciTESYDO, s.r.o.Ostatní strojírenští techniciBILLER & BURDA s.r.o.Strojírenští techniciFederal-Mogul Valvetrain s.r.o.Strojírenští technici přístrojů...AutoESA a.s.Strojírenští technici"LÜFTUNGSTECHNIK M.Ordos" spol....Servisní technik cnc strojůJOBSYSTEM s.r.o.Ostatní strojírenští techniciKRAUS s.r.o.Ostatní strojírenští techniciP L E H A S O , komanditní spol...Ostatní strojírenští techniciLARS Chemie, spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SMAPRO design s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost SMAPRO design s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: