Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Projektant
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Inženýři projektanti inženýrských děl

Text inzerátu:

KONTAKT E-MAILEM stavební vzdělání, obor voda, topení, plyn; ŘP B benefity možnost ubytování

Nástup:21.10.2021Plat od - do:30000Pracoviště:Jindřichův HradecObor a Profese:ProjektantTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:P - atelier JH s.r.o.Kontaktní osoba:Ing. Milan Moravec 602427235 info|p-atelier#czKontaktní adresa:Nádražní 249
37701 Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec II   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Inženýři projektanti budovSD Ateliér s.r.o.Inženýři projektanti budovSD Ateliér s.r.o.Projektový manažer / manažerkaJOBSYSTEM s.r.o.Inženýři projektanti budovDPS Tábor s.r.o.Inženýři projektanti budovINTAR a.s.Inženýři projektanti budovINTAR a.s.Inženýři projektanti budovCASUA, spol.s r.o.Projektant / projektantka dopra...JOBSYSTEM s.r.o.Stavební inženýři výstavby budovMZ AGENCY s.r.o.Inženýři projektanti inženýrský...APP-PROJEKT, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti P - atelier JH s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost P - atelier JH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: