Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Strojní zámečník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Provozní zámečníci, údržbáři

Text inzerátu:

72223 Provozní zámečníci, údržbáři ZamK Kontakt osobně po předchozí domluvě, e-mailem, telefonicky. Náplň práce: -zodpovídá za vedení přidělené skupiny pracovníků a řídí jejich činnost, -rozhoduje samostatně o způsobu odstranění poruchy na jeřábech, pecích a ostatních hutních agregátech, -dle potřeby provádí svářečské a paličské práce, -provádí nejsložitější opravy strojového zařízení jeřábů a pecí, -zodpovídá za řádné odstavení zařízení do opravy, -je zodpovědný za kvalitu provedených oprav a včasné provedení. Požadavky: -vyučení v technickém oboru, -vazačský, paličský kurz (výhodou), -zodpovědný přístup k práci a ochota učit se novým věcem, -schopnost práce ve směnném provoze, -zdravotní způsobilost. Zaměstnanecké výhody: Dotovaná strava, 25 dní dovolené, kvartální a roční prémie, firemní akce, příspěvek na penzijní připojištění, rekondičně-ozdravné pobyty, kafeterie, příspěvek při narození dítěte a mnoho dalšího.

Nástup:01.09.2021Plat od - do:25000Pracoviště:OstravaObor a Profese:Strojní zámečníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Liberty Ostrava a.s.Kontaktní osoba:Bc. Richard Cicák 720 747 918 pracevhuti|libertysteelgroup#comKontaktní adresa:Vratimovská 689/117
71900 Ostrava
Slezská Ostrava   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Nástrojaři a příbuzní pracovníciAIB KUNSTMANN Steel s.r.o.Strojírenští kovodělníciČZ Řetězy, s.r.o.Strojírenští kovodělníciPokrov International a.s.Provozní zámečníci, údržbářiLenka PaurováProvozní zámečníci, údržbářiKV Final Ralsko s.r.o.Provozní zámečníci, údržbářiKV Final Ralsko s.r.o.Strojírenští kovodělníciECOS Choceň s.r.o.Zámečníci strojůFRISCO s.r.o.Obsluha ostatních zařízení na z...ECOS Choceň s.r.o.Provozní zámečníci, údržbářiROCKWOOL, a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Liberty Ostrava a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Liberty Ostrava a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: