Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Řidič vysokozdvižného vozíku
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Text inzerátu:

Jedná se o práci ve firmě Hellmann Worldwide Logistics s.r.o. Balení a nakládání věcí dle rozpisu. telefonický kontakt Po-Pá od 11:00 do 14:00 hod.

Nástup:27.08.2021Plat od - do:15200Pracoviště:TachovObor a Profese:Řidič vysokozdvižného vozíkuTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:LB operation s.r.o.Kontaktní osoba:Luboš Brablc 606684484 lb#operation|seznam#czKontaktní adresa:
Bor   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha vysokozdvižných a jinýc...GIRA fruit, s.r.o.Obsluha ostatních manipulačních...Wildenborch s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...B2B Partner s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...GATEX s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...EQUI STAVEBNINY s.r.o.Řidiči vysokozdvižných vozíkůFaurecia Components Písek, s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...KEMMLER ELECTRONIC, s.r.o.Obsluha ostatních manipulačních...Wildenborch s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...IRGES s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...TRATEC - CS, s. r. o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LB operation s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost LB operation s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: