Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Zedník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Text inzerátu:

Stavební práce. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba od 7.00 do 15.30 První kontakt telefonicky (10:00 - 11:00) nebo e-mailem.

Nástup:10.06.2021Plat od - do:22200Pracoviště:PrahaObor a Profese:ZedníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Migmont s.r.o.Kontaktní osoba:Ivan Habor 774 448 705 ivan#habor|centrum#czKontaktní adresa:
  
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdo...VŠE PRO STAVBY.CZ s.r.o.Zedníci (kromě zedníků ohnivzdo...MBM TRADE CZ, s.r.o.Zedníci, kamnáři, dlaždiči a mo...3K realizace s.r.o.Zedníci (kromě zedníků ohnivzdo...RABBIT Trhový Štěpánov a.s.Zedníci, kamnáři, dlaždiči a mo...ELEKTROSTAV STRAKONICE s.r.o.Zedníci (kromě zedníků ohnivzdo...SEMEN STAV CZ s.r.o.Zedníci (kromě zedníků ohnivzdo...R-built s.r.o.Zedníci (kromě zedníků ohnivzdo...MBM TRADE CZ, s.r.o.Zedníci (kromě zedníků ohnivzdo...STAVEBNÍ SPOLEČNOST H a T, spol...Zedníci (kromě zedníků ohnivzdo...Figarostav s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Migmont s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Migmont s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: