Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Text inzerátu:

Náplň práce: práce ve výrobní hale na plachtové produkty. Čisté prostředí. Ranní směna. Požadujeme: šikovnost a manuální zručnost. Zaměstnanecké výhody: stravenky. Nástup: ihned. Osobní setkání možno v čase od 7:00 do 14:30 hod. na pracovišti v Lišově.

Nástup:14.10.2021Plat od - do:25000 - 35000Pracoviště:České BudějoviceObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Robert JECH s.r.o.Kontaktní osoba:Tomáš Cibulka 603 849 658 nabidky|jech#netKontaktní adresa:Miletínská 923/19b
37372 Lišov
Lišov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Montér – pracovník v produkci v...Pro-Staff s.r.o.Montážní dělníci ostatních výrobkůLIDEX personal s.r.o.Montážní dělníci výrobků z komb...PRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o.Montážní dělníci výrobků z pryž...REPARTO s.r.o.Montážní dělníci ostatních výrobkůDP WORK s.r.o.Montážní dělníci výrobků z kovůVŠEKOV, spol. s r.o.Pomocní dělníci ve výroběPRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o.Montážní dělníci výrobků a zařízeníA-PROFI Group s.r.o.Manipulační dělníci ve výroběNAŠE dílnaMontážní dělníci výrobků z kovůGMP Europe s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Robert JECH s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Robert JECH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: