Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Technik výroby
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Text inzerátu:

Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Náplň práce: Pomocné práce u řezacího stroje - příprava a řezání papíru, čištění, údržba řezacích strojů. Po zapracování samostatná práce řezače s navýšením mzdy. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, benefity.

Nástup:20.12.2021Plat od - do:22000Pracoviště:ZlínObor a Profese:Technik výrobyTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Z STUDIO, spol. s r.o.Kontaktní osoba:Edita Fuxová personalni|zstudio#czKontaktní adresa:Průmyslová 1305
76302 Zlín
Malenovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha strojů na výrobu a zpra...SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...JOBNEW s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...W. Agency s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...WORK DEM s.r.o.Obsluha tkacích strojůSUMTEX CZ s.r.o.Technik / technička ve výroběJOBSYSTEM s.r.o.Obsluha tkacích strojůSTAP a.s.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Bauch, Navrátil s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Ivna Invest s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...PILOUS spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Z STUDIO, spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Z STUDIO, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: