Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Obsluha stavebních strojů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha zemních a příbuzných strojů

Text inzerátu:

*KO: Pavera Petr, tel.: 724 172 401, e-mail: pet.pav@post.cz. Požadavky: praxe výhodou, znalost závazných předpisů souvisejících s výkonem práce, občanská a morální bezúhonnost.

Nástup:01.11.2021Plat od - do:25000 - 35000Pracoviště:OpavaObor a Profese:Obsluha stavebních strojůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:LP PAVERA s.r.o.Kontaktní osoba:Petr Pavera 724 172 401 pet#pav|post#czKontaktní adresa:Na Pomezí 737/36
74706 Opava
Opava (nečleněná část města)   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha zemních a příbuzných strojůMATEX HK s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůMATEX HK s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůStavby rybníků s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůZETES KT, spol. s r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůMEŠ SERVIS, s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůLIATIK spol. s r.o.Strojník břeclavVHS Břeclav s.r.o.Strojník - veselí nad moravouVHS Břeclav s.r.o.Obsluha strojů na výrobu výrobk...GRANITA Lomy s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůSTV MINING s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LP PAVERA s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost LP PAVERA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: