Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Gastronomie a pohostinství / Číšník/servírka
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Číšníci a servírky

Text inzerátu:

Kontakt: e-mail: katerina.jandeckova@seznam.cz

Nástup:01.11.2021Plat od - do:18500 - 19500Pracoviště:PrahaObor a Profese:Číšník/servírkaTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:Srilankan Bay s.r.o.Kontaktní osoba:MUDr. KATEŘINA JANDEČKOVÁ katerina#jandeckova|seznam#czKontaktní adresa:Průběžná 387/41
10000 Praha
Praha 10   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Číšníci a servírkyAdventure Golf Praha s.r.o.Číšníci a servírkyRené SvárovskýČíšníci a servírkyActive Klínovec s.r.o.Číšníci a servírkyANPA market, s.r.o.Číšníci a servírkyHorské lázně Karlova Studánka, ...Číšníci a servírkyZdeněk ČermákČíšníci a servírkyHEFAS s.r.o.Číšníci a servírkySKI AREÁL KOPŘIVNÁ a.s.Číšníci a servírkyBlanka DohnalováČíšníci a servírkyVíno Šílová, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Srilankan Bay s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Srilankan Bay s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: