Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Řidič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Text inzerátu:

Náplň práce: balící činnost, skladování zboží a manipulace s nákladem, zodpovědnost za úklid svěřeného pracoviště, spolehlivost, pečlivost a aktivní přístup k práci, VZV výhodou ,ne však podmínkou; Pouze ranní směna, volné víkendy. Požadujeme: čistý trestní rejstřík. Nabízíme: stravenky, odměny, a jiné benefity … Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky Po - Pá v době od 8:00 - 14:00 hod.

Nástup:11.10.2021Plat od - do:22000Pracoviště:NymburkObor a Profese:ŘidičTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:OILSEED s.r.o.Kontaktní osoba:Miroslava Dvořáková 724 549 255 dvorakova|oilseed#czKontaktní adresa: 41
28802 Dvory
Veleliby   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řidiči osobních a malých dodávk...Pavel TaclSkladníci, obsluha manipulačníc...Calensia s.r.o.Řidiči osobních a malých dodávk...SNS-Transport s.r.o.Řidiči autobusů v městské hroma...TQM - holding s.r.o.Řidiči nákladních automobilů, t...LP Okno - Trans s.r.o.Řidiči nákladních automobilů (k...1. písecká lesní a dřevařská, a.s.Řidiči osobních a malých dodávk...Papírenské zboží s.r.o.Řidiči osobních a malých dodávk...TURBO PIZZA, s.r.o.Skladníci, obsluha manipulačníc...LPOINVEST AGENCY s.r.o.Řidiči nákladních automobilů (k...1. písecká lesní a dřevařská, a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OILSEED s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost OILSEED s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: