Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Vydavatelství, tisk a polygrafie / Tiskař
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pracovníci přípravy tisku

Text inzerátu:

Náplň práce : tvorba firemních dokumentů a grafiky pro tisk i web - katalogy, brožury, letáky, novinky, bannery, reklamní předměty apod. Platforma Mac. Požadujeme : vzdělání SŠ, kreativitu a estetický cit, velmi dobrou znalost Adobe CS (InDesign, Photoshop, Illustrator). Nabízíme kreativní a samostatnou práci ve stabilní společnosti a v přátelském kolektivu, motivační odměňování, další výhody dle výsledků. Životopisy s ukázkou Vaší práce o velikosti do 15MB prosím zasílejte na e-mail: prace@kas.cz, do subjektu zprávy uveďte text : DTP.

Nástup:01.11.2021Plat od - do:28000 - 32000Pracoviště:PardubiceObor a Profese:TiskařTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:K a S, s.r.o.Kontaktní osoba:Jan Vybíral prace|kas#czKontaktní adresa: 157
53333 Pardubice
Pardubice V   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

TiskařiBBH Tsuchiya s.r.o.Pracovníci konečné úpravy tisku...Z STUDIO, spol. s r.o.Pracovníci konečné úpravy tisku...Z STUDIO, spol. s r.o.TiskařiZ STUDIO, spol. s r.o.TiskařiKAVALIERGLASS, a.s.Obsluha strojů a zařízení na zp...Z STUDIO, spol. s r.o.Obsluha strojů a zařízení na zp...Z STUDIO, spol. s r.o.Pracovníci konečné úpravy tisku...Obaly Adamec a.s.TiskařiBacker Elektro CZ a.s.Pracovníci konečné úpravy tisku...Obaly Adamec a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti K a S, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost K a S, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: