Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Ostraha a bezpečnost / Vrátný
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Vrátní

Text inzerátu:

Vhodné pro osoby zdravé, OZP s maximálně 2. st. invalidity Kontakt: emailem rene.cvanda@ndm.cz, telefonicky 596 276 232 proovozní šéf NDM 7-15:30 hod. Popis: Jedná se o zajišťování bezpečnosti budov NDM Ostrava. Benefity: podnikové stravování, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na rekreaci.

Nástup:01.11.2021Plat od - do:28500 - 35000Pracoviště:OstravaObor a Profese:VrátnýTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizaceKontaktní osoba:Ing. René Čvanda 596 276 232 rene#cvanda|ndm#czKontaktní adresa:Čs. legií 148/14
70200 Ostrava
Moravská Ostrava a Přívoz   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pracovníci ostrahy a bezpečnost...ČOS - Česká ochranná společnost...Pracovníci ostrahy a bezpečnost...Bartoň a Partner s.r.o.VrátníRICHARD STAR s.r.o.VrátníAgentura PANCÉŘ s.r.o.VrátníAgentura PANCÉŘ s.r.o.VrátníSlužba, výrobní družstvoVrátníMěstský dopravní podnik Opava, a.s.Pracovníci ostrahy a bezpečnost...INVESTMENT AGENCY s.r.o.Vrátní1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o.VrátníIBEX Security s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: