Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zemědělství, lesnictví a ekologie / Řidič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Řidiči a obsluha lesnických strojů

Text inzerátu:

Jedná se o práci v lese. Vyvážení dřeva z lesa. Praxe v řízení traktoru min. 2 roky Pracoviště v okrese Teplic

Nástup:01.11.2021Plat od - do:20000Pracoviště:TepliceObor a Profese:ŘidičTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:AM-LES s.r.o.Kontaktní osoba:Michal Maulis 777564129 am-les|seznam#czKontaktní adresa: 8
41501 Bžany
Bžany   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řidiči a obsluha zemědělských s...Zemědělské družstvo Jindřichův ...Řidiči a obsluha lesnických strojů1. písecká lesní a dřevařská, a.s.Řidiči a obsluha zemědělských a...Velkostatek Tetín s.r.o.Řidiči a obsluha zemědělských s...AGRO ZVOLE, a.s.Řidiči a obsluha zemědělských s...Zemědělské družstvo NechaniceŘidiči a obsluha zemědělských s...Fastline Logistics s.r.o.Řidiči a obsluha zemědělských s...MeBelo International s.r.o.Řidiči a obsluha zemědělských s...BONAGRO, a.s.Řidiči a obsluha zemědělských s...Agropodnik Humburky, a.s.Řidiči a obsluha lesnických strojůWOOD EFECT s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AM-LES s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost AM-LES s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: