Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Bankovnictví a finanční služby / Ekonom
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Specialisté v oblasti marketingu

Text inzerátu:

Náplň práce : analýza potřeb a změn trhu, návrh a realizace marketingových aktivit, tvorba firemních tiskovin a dokumentů, organizace akcí a školení pro zákazníky i pro vlastní personál. Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ, samostatnost, komunikativnost, kreativitu a invenci, organizační schopnosti, velmi dobrou znalost práce s kancelářskými a DTP aplikacemi. Nabízíme perspektivní práci v přátelském kolektivu, moderní pracovní prostředí a vybavení, podporu osobního růstu a vzdělávání, motivující odměňování a další benefity dle výsledků. Životopisy prosím zasílejte na e-mail prace@kas.cz, přiložte prosím také ukázku Vaší DTP práce ( odkaz nebo soubor do 15MB - leták, brožura, katalog ), do subjektu zprávy uveďte "Marketing".

Nástup:01.11.2021Plat od - do:30000 - 40000Pracoviště:PardubiceObor a Profese:EkonomTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:K a S, s.r.o.Kontaktní osoba:Jan Vybíral prace|kas#czKontaktní adresa: 157
53333 Pardubice
Pardubice V   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Specialisté v oblasti marketinguSRUBMONT Forest s.r.o.Specialisté v oblasti reklamy a...Retailys.com s.r.o.Specialisté v oblasti marketinguARDEN UNIVERSITY LIMITED, odště...Specialisté v oblasti marketinguSMOKELAND s.r.o.Specialisté v oblasti marketinguMADIO z.s.Specialisté v oblasti marketinguPokeHaus s.r.o.Specialisté v oblasti podnikové...SUNGWOO HITECH s.r.o.Specialisté v oblasti ekonomieNeuvedenoSpecialisté v oblasti podnikové...Ředitelství silnic a dálnic ČRSpecialisté v oblasti marketinguKONICK EXIM TRADING, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti K a S, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost K a S, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: