Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Státní a veřejná správa / Úředník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Text inzerátu:

Kontakt: e-mail: barbora.strakova@sap.com MVP-Praha a adresa bydliště zaměstnance v České republice Upřesňující informace: Náplň práce: • Vytváření strategie pro rozvoj a vzdělávání v rámci HR Data management tymu •Vytvareni pracovnich smluv pro vybrane kandidaty pro SAP v regionu Asie, hlavni zamereni na Cinu, tedy je potrebna perfektni znalost cinstiny. organizace a koordinace interních školení •Návrh a vývoj kurzů v rámci kombinovaného vzdělávání, vedení osobních i virtuálních workshopů a tréninků, příprava podpůrných dokumentů Požadujeme: • Perfektní znalost anglického a čínského jazyka • Předchozí zkušenosti v oblasti vzdělávání a vývoje učebních osnov • Zkušenost v oblasti HR • Znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Powerpoint) a dalších nástrojů jako Zoom, MS Teams, RUUM

Nástup:11.10.2021Plat od - do:30000Pracoviště:PrahaObor a Profese:ÚředníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Bc.Zaměstnavatel:SAP Services s.r.o.Kontaktní osoba:Barbora Straková 257118111 barbora#strakova|sap#comKontaktní adresa:
Praha   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Rada/odborný rada - manažer spr...Správa státních hmotných rezervOdborní pracovníci v administra...MAS Strážnicko, z.s.Odborní asistenti v administrativěSTAZ s.r.o.Odborní asistenti v administrativěStatutární město BrnoOdborní asistenti v administrativěStatutární město BrnoOdborní asistenti v administrativěAsociace poskytovatelů sociální...Odborní asistenti v administrativěFNZ (UK) Ltd - Czech Branch, od...Odborní asistenti v administrativěStatutární město BrnoOdborní asistenti v administrativěEDUCA - Střední odborná škola, ...Odborní asistenti v administrativěArchiwek s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SAP Services s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost SAP Services s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: