Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Brigády / Brigády
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Úklid apartmánů Staroměstské Náměstí

Text inzerátu:

Hledáte přivýdělek na víkendy? Nabízíme úklid Airbnb apartmánů v centru Prahy, s velice dobrou dostupností - stanice metra Staroměstská. Pracovní doba od 11 do 13 hodin. Lze doplnit dalšími úklidy pro naše klienty.

Nabízíme:
- 150 Kč hrubého - 127 Kč čistého
- bonusový systém
- férové jednání a dlouhodobou spolupráci
- zaškolení přizpůsobené individuálním potřebám
- práci na zkrácený úvazek formou DPP

Požadujeme:
- spolehlivost
- pečlivost a smysl pro detail
- vstřícnou komunikaci s našimi klienty

Nástup:20.10.2021Plat od - do:150 - 150Pracoviště:PrahaObor a Profese:Brigády - BrigádyTyp pracovního vztahu:Práce na dohoduMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:Simply Smart Solution s.r.o.Kontaktní osoba:Lucie Loska info|simplysmartsolution#euKontaktní adresa:Londýnská 254/7, 12000  Praha 2   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

OstrahaČECHYMEN a.s.Zpracovatel odborných textůVirtuální redakce, s.r.o.Nabízíme práci včetně ubytování...TOP Control s.r.o.Strážný/recepční - skanska star...FORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid z plošiny (140 - 160 kč/h...HPF Cleancat s.r.o.Úklid potravinářského provozu (...HPF Cleancat s.r.o.Obsluha termické odlakovací pec...HPF Cleancat s.r.o.Práce na doma pro kreativní ženy.Dagmar LangováEvent security - asistent pořad...ČECHYMEN a.s.Strážný v obleku - obchodní dom...ČECHYMEN a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Simply Smart Solution s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Simply Smart Solution s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: