Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zdravotnictví a sociální péče / Internista
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Lékař - internista

Text inzerátu:

Nestátní zdravotnické zařízení v Praze 3 přijme lékaře - internistu.
Přijmeme lékařku nebo lékaře internistu na plný nebo částečný úvazek, licence na sonografická vyšetření výhodou nikoliv podmínkou. Anglický jazyk na komunikativní úrovni velkou výhodou. Vhodné i pro OSVČ.
Požadujeme atestaci v oboru, odbornou způsobilost k výkonu povolání lékaře v ČR a licenci pro výkon lékaře.
Nástup je možný ihned. Nabízíme pravidelnou pracovní dobu, práci v příjemném kolektivu a moderním prostředí.
Více informací Vám poskytneme na uvedených kontaktech.

Nástup:neuvedenoPracoviště:PrahaObor a Profese:Zdravotnictví a sociální péče - InternistaTyp pracovního vztahu:Plný úvazek, Částečný úvazek, Práce na ŽLMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jinéZaměstnavatel:Libera Scientia s.r.o.Kontaktní osoba:Milan Hanuska +420732947734 m#hanuska|liberascientia#czKontaktní adresa:Strážní 1345/22, 13000  Praha 3   
zobrazit mapu
Adresa provozovny:Luční 2776/7a, 13000  Praha 3 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pomocní dělníci ve výroběŠandor invest Praha s.r.o.Prodavači v prodejnáchTURBO PIZZA, s.r.o.Všeobecní administrativní praco...GYNCENTRUM OSTRAVA s.r.o.Vývojáři softwaruMonster Worldwide CZ s.r.o.Stavební instalatéřiTEPELNÉ A REALITNÍ SLUŽBY CHOTĚ...Dělníci v oblasti výstavby a úd...SAMAMI s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...Upstream s.r.o.Obsluha kovacích lisů a bucharůRN PARTNERS s.r.o.Řezníci a uzenářiNOVÁK maso - uzeniny s.r.o.Malíři interiérůANS - STŘECHA s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Libera Scientia s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Libera Scientia s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: