Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Chemický průmysl / Technolog v chemickém průmyslu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha strojů a zařízení na výrobu koksu

Text inzerátu:

81316 Obsluha strojů a zařízení na výrobu koksu ZamK Kontakt osobně po předešlé tel. domluvě na č. 737 446 339, e-mailem norbertputorik@ppconstruction.sk, telefonicky 8-15 hod. Druh práce: obsluha strojů a zařízení pro výrobu koksu. Požadujeme: - ochotu pracovat na směny - zodpovědný přístup k práci - způsobilost pro práci v nočních hodinách - praxe v oboru vítána Zaměstnanecké výhody: - pohyblivá složka ke mzdě 1.500,-, odměny, jistotu zaměstnání v tradiční výrobní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení

Nástup:04.10.2021Plat od - do:20160 - 26000Pracoviště:OstravaObor a Profese:Technolog v chemickém průmysluTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:NPR.Construction.cz s.r.o.Kontaktní osoba:Norbert Putorík +420 737 446 339 norbertputorik|ppconstruction#skKontaktní adresa:
Ostrava   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Práce na doma pro kreativní ženy.Dagmar LangováKontrola kvality, brno-město, r...LARS Chemie, spol. s r.o.Operátor/ka, brno-město, radlas 5LARS Chemie, spol. s r.o.Vizuální kontrola kvality, prác...LARS Chemie, spol. s r.o.Směnový technolog/ka – neutro s...LARS Chemie, spol. s r.o.Směnový mistr výrobní linky pok...LARS Chemie, spol. s r.o.Technolog/ka směny v chemickém ...LARS Chemie, spol. s r.o.Rada/odborný rada - manažer spr...Správa státních hmotných rezervEvent security - asistent pořad...ČECHYMEN a.s.Strážný v civilu_brno - noční s...ČECHYMEN a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NPR.Construction.cz s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost NPR.Construction.cz s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: