Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Administrativa / Administrativní pracovník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Asistentka v administrativě

Text inzerátu:

Hledáme do stálého pracovního poměru asistentku/ta

Podmínky:

Minimálně ÚSV nebo ÚSO s maturitou, aktivní přístup k úkolům, zodpovědnost, pečlivost, časová flexibilita.
Doba určitá s možností prodloužení.
Případné zájemce žádáme o zaslání životopisu na email ruzickova@kvemont.cz. Teprve na základě životopisu budou adepti vybráni na pohovor.

Náplň práce:

Technické zaměření v kanceláři, především práce s Excelem

Nástup:neuvedenoPracoviště:OtrokoviceObor a Profese:Administrativa - Administrativní pracovníkTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:KVE-mont s.r.o.Kontaktní osoba:Růžičková +420602499159 ruzickova|kvemont#czKontaktní adresa:Letiště 1578, 76502  Otrokovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Všeobecní administrativní praco...GYNCENTRUM OSTRAVA s.r.o.Všeobecní administrativní praco...STYL PLZEŇ, s.r.o.Všeobecní administrativní praco...PALETY ZAVŘEL s.r.o.Všeobecní administrativní praco...Kamil ChocSpecialisté analytici, metodici...REMANTE GROUP s.r.o.Všeobecní administrativní praco...Recycling - kovové odpady a.s.Všeobecní administrativní praco...MATEX HK s.r.o.Všeobecní administrativní praco...NÁRODNÍ TECHNICKÉ MUSEUMOdborní pracovníci v oblasti kv...Zentiva Group, a.s.Všeobecní administrativní praco...MATEX HK s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KVE-mont s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KVE-mont s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: