Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Operátor výroby
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

BRIGÁDA ve výrobě - od 140 Kč a bonusy!

Text inzerátu:

Chcete si přivydělat nebo hledáte brigádu ke studiu? Neváhejte se ozvat! Co bude Vaší náplní práce? - obsluha strojů - kompletace komponentů - kontrola komponentů - balení a testování komponentů Lokalita: KUŘIM (pouze 20 minut od Brna) - doprava z BRNA zajištěna! NÁSTUP: 4.10., 11.10., 18.10. a později PRAVIDELNÉ SMĚNY dle rozvrhu směn - 2 dny denní, 1 den volna, 2 dny noční a 3 dny volna - je nutno dodržovat a odpracovat dle rozvrhu alespoň 1 MĚSÍC, poté se dá domluvit na směnách dle Vaší potřeby.

Podmínky:

- plnoletost - možnost odpracovat alespoň měsíc dle rovrhu směn - spolehlivý a zodpovědný přístup - zájem o dlouhodobější spolupráci

Bonusy:

Mzda 140 Kč/hod.+ PŘÍPLATKY: - příplatek za noc 14 Kč/hod - příplatek za víkend 14 Kč/hod - příplatek za svátek 140 Kč/hod + motivační bonus 7000 Kč za každých 20 odpracovaných směn (do 30.9.) DALŠÍ BENEFITY: - příspěvek na dopravu 300 Kč - 2500 Kč - příspěvek na závodní stravování přímo v práci - stabilní brigáda na dlouhodobou spolupráci V případě zájmu neváhejte a zašlete nám svůj životopis nebo alespoň kontakt! Obratem se s Vámi telefonicky spojíme a probereme veškeré podrobnosti. :)

Nástup:ihnedPlat od - do:140 - 168Pracoviště:město KuřimObor a Profese:Operátor výrobyTyp pracovního vztahu:Práce na dohoduMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouPersonální agentura:Grafton Recruitment s.r.o.
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Grafton Recruitment s.r.o.
Moravské náměstí 249/8
602 00, Brno
Kontaktní adresa:Na Poříčí 3a, 11000  Praha 1   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha ostatních strojů na výr...Dietfurt, s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Rudolf Koller spol. s r.o.Obsluha ostatních strojů na výr...Hero Solutions s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...TassisGrup s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Fatra, a.s.Obsluha strojů na výrobu a zpra...AKROS CZ, s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a úpra...GO FITNESS s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...VISCOFAN CZ s.r.o.Operátor extruzní linkyJOBSYSTEM s.r.o.Pomocník operátora extruzní lin...JOBSYSTEM s.r.o.