Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Operátor výroby
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

OPERÁTOR VÝROBY: až 33 000 Kč - i bez praxe!

Text inzerátu:

Nabízíme práci s nástupem IHNED nebo dle domluvy - je to jen na Vás! Hledáte práci, ale nemáte žádné zkušenosti s výrobou? Nevadí! Je pro Vás připraveno důkladné školení! A že naopak zkušenosti z výroby máte? Paráda, i to umíme skvěle finančně ohodnotit! Náplň práce: - obsluha výrobních strojů - kompletace a montáž komponentů - kontrola kvality komponentů apod. Mzda od 27 500 Kč až do 33 000 Kč za měsíc! Lokalita: Brno-Slatina Před pohovorem je vždy možná prohlídka výroby - ať si uděláte obrázek sami! :)

Podmínky:

- ochota pracovat v třísměnném (ranní/odpolední/noční) nebo nepřetržitém provozu (denní/noční) - ochota pracovat ve stoje - zodpovědnost - manuální zručnost

Bonusy:

- mzda od 27 500 Kč (čístá mzda za měsíc je tedy JIŽ OD 22 500 Kč!) - závodní stravování - 13. mzda - 5 tydnů dovolené - Multisport karta - možnost kariérního i finančního růstu - výborná dostupnost MHD i autem Zaujala Vás naše nabídka? Na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis! Obratem se s Vámi spojíme a probereme veškeré podrobnosti.

Nástup:ihnedPlat od - do:27500 - 33000Pracoviště:Jihomoravský krajObor a Profese:Operátor výrobyTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro absolventyANOPersonální agentura:Grafton Recruitment s.r.o.
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Grafton Recruitment s.r.o.
Moravské náměstí 249/8
602 00, Brno
Kontaktní adresa:Na Poříčí 3a, 11000  Praha 1   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Zkušený operátor výroby 28 000 ...Grafton Recruitment s.r.o.Čistá výroba 24 500 - 26 500 kč !Grafton Recruitment s.r.o.Operátor výroby diagnostických ...Grafton Recruitment s.r.o.Operátor výroby 24 000 - 26 500...Grafton Recruitment s.r.o.Dlouhodobá brigáda v servisním ...Grafton Recruitment s.r.o.Pouze ranní směna v čistém pros...Grafton Recruitment s.r.o.Práce ve výrobě | mzda až 33.00...Grafton Recruitment s.r.o.Operátor výroby diagnostických ...Grafton Recruitment s.r.o.Denní směny ve výrobě | 3 dny v...Grafton Recruitment s.r.o.Denní směny ve výrobě | 3 dny v...Grafton Recruitment s.r.o.