Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Elektrotechnika a energetika / Elektroinženýr
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Vedoucí projektu pro výrobu elektrorozvaděčů, Plzeň

Text inzerátu:

Do čistě české společnosti, která vyrábí elektrorozvaděče, hledáme posilu do týmu vedoucích projektů. Nejlepší na tom je, že nehledáme supermany s letitými zkušenostmi, ale hlavně kandidáty, kteří do vedení projektů teprve jenom nakoukli. Jste technicky založený člověk orientovaný na zákazníka? Domluvíte se německy nebo anglicky? To je vše, co potřebujeme. Zbytek Vás naučíme. A v tom jsme dobří - na začátku se Vám dostane velké podpory a detailního zaučení a proškolení.

Podmínky:

* min. SŠ vzdělání technického směru s praxí nebo VŠ vzdělání i bez praxe * znalost němčiny nebo angličtiny pro bezproblémovou komunikaci * znalost práce v MS Office a to především Excelu * komunikační a organizační dovednosti * ochotu učit * velkou výhodou bude i orientace v technických výkresech a el. schématech

Bonusy:

* 5 týdnů dovolené * 2 dny zdravotního volna * jazykové vzdělání (Nj, Aj) * bonus za doporučení nového zaměstnance ve výši 30, 50 nebo 100 tisíc * příspěvek na narozeninové oslavy * stravenky * zvýhodněný tarif * firemní akce

Nástup:ihnedPlat od - do:40000 - 50000Pracoviště:Plzeňský krajObor a Profese:ElektroinženýrTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOPersonální agentura:Grafton Recruitment s.r.o.
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Grafton Recruitment s.r.o.
Anglické nábřeží 1
301 00, Plzeň
Kontaktní adresa:Na Poříčí 3a, 11000  Praha 1   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 2 podobných nabídek

Projektant elektro|plzeň (i abs...Grafton Recruitment s.r.o.Inženýr kvality, plzeň - vhodné...Grafton Recruitment s.r.o.