Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Operátor výroby
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

OPERÁTOR/OBSLUHA STROJŮ OLOMOUC 28000,- Kč

Text inzerátu:

HLEDÁME OPERÁTORY / OPERÁTORKY DO VÝROBY V OLOMOUCI - práce ve směnném režimu (3 směny) - slušná firma - moderní výroba - jednoduchá obsluha strojů - jednoduchá kompletace dílců - kontrola opracovaných dílců Nástup co nejdříve, dlouhodobá práce! Řádná prohlídka provozu předem. Dosažená mzda dělníka ve výrobě po ZD 30000,-Kč/měs.

Podmínky:

- min. ZŠ - praxe ve strojírenské výrobě výhodou - dobrý zdravotní stav - ochota chodit na 3 směny - spolehlivost

Bonusy:

Hodinová mzda od 153,- Kč/h Po ZD mzda okolo 170,- kč/h Odpolední 8,- Kč/h Noční 21,- Kč/h Závodní strava Dovolená 5 týdnů Zaučení je samozřejmost Čtvrtletní odměny 4000 - 6000 ,- Kč Pracovní pomůcky a obuv fasujete Vstupní LP nehradíte! Dobrá dostupnost - společnost se nachází přímo v Olomouci! Možný karierní růst. Zvědavci, neváhejte poslat životopis-pošleme vám podrobnosti!

Nástup:ihnedPlat od - do:26000 - 28000Pracoviště:město OlomoucObor a Profese:Operátor výrobyTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro absolventyANOPersonální agentura:Grafton Recruitment s.r.o.
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Grafton Recruitment s.r.o.
Horní náměstí 14/17
779 00, Olomouc
Kontaktní adresa:Na Poříčí 3a, 11000  Praha 1   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha ostatních strojů na výr...Dietfurt, s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Rudolf Koller spol. s r.o.Obsluha ostatních strojů na výr...Hero Solutions s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...TassisGrup s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Fatra, a.s.Obsluha strojů na výrobu a zpra...AKROS CZ, s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a úpra...GO FITNESS s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...VISCOFAN CZ s.r.o.Operátor extruzní linkyJOBSYSTEM s.r.o.Pomocník operátora extruzní lin...JOBSYSTEM s.r.o.