Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Administrativa / Administrativní pracovník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

BRIGÁDA V ODDĚLENÍ FINANCÍ, 140 Kč/hod.

Text inzerátu:

Pro našeho klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici BRIGÁDNÍKA V ODDĚLENÍ FINANCÍ. Pracovní náplní je především: * administrativní výpomoc v účetním oddělení * kontrola a zapisování plateb faktur do MS Excel * vyhledávání dokladů v interní databázi a internetu * zakládání a třídění dokumentů * znalost účetních termínů (např. faktura, datum splatnosti apod.) Nástup: ihned s flexibilní pracovní dobou a docházením 3-4x týdně (20 hodin/týden) Lokalita: Praha 4 Plat: 140 Kč/hod.

Podmínky:

*Časově flexibilní student VŠ ekonomického směru s možným docházením 3-4x týdně *MS Office znalost výhodou *Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni se znalostí základních účetních termínů *Ochota a pečlivý přístup k práci *Příjemné vystupování

Bonusy:

*mezinárodní prostředí *praxe do budoucna

Nástup:ihnedPlat od - do:140 - 140Pracoviště:PrahaObor a Profese:Administrativní pracovníkTyp pracovního vztahu:Částečný úvazek, Práce na dohoduMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jinéPersonální agentura:Grafton Recruitment s.r.o.
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Grafton Recruitment s.r.o.
Palladium, Na Poříčí 3a
110 00, Praha
Kontaktní adresa:Na Poříčí 3a, 11000  Praha 1   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Brigáda - inventury v obchodech...Grafton Recruitment s.r.o.Opportunities for multilingual ...Grafton Recruitment s.r.o.Career opportunity for german s...Grafton Recruitment s.r.o.Career opportunity for french s...Grafton Recruitment s.r.o.Event coordinator with englishGrafton Recruitment s.r.o.Great opportunity for estonian ...Grafton Recruitment s.r.o.Event coordinator with czechGrafton Recruitment s.r.o.Event coordinator with spanishGrafton Recruitment s.r.o.P2p administrator with dutchGrafton Recruitment s.r.o.Business support with french or...Grafton Recruitment s.r.o.