Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Marketing / Product Manager
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Produktový specialista pro náhradní díly | Technický referent

Text inzerátu:

Hledáme vhodné uchazeče na pozici Produktového specialisty / Technického referenta pro našeho klienta, mezinárodní technologickou společnost sídlící v Praze. Máte zkušenosti z obchodně-technické pozice a komunikativní znalost anglického jazyka? Pokud jsou Vaše odpovědi ano, tak neváhejte a přihlašte se! Náplň práce: - Technické vyjasnění, zpracování, koordinace a sledování objednávek a nabídek týkajících se náhradních dílů - Poradenství zákazníkům po celém světě ohledně dotazů a objednávek prostřednictvím e-mailu a telefonu - Prodej náhradních dílů - Kontroly konečného doručení a převzetí - Technická podpora v případě reklamací - Vypracování a vyjasnění technických problémů s dodavateli (v rámci celé Evropy) - Budete se také podílet na neustálém zlepšování interních procesů - Budete úzce spolupracovat se svými kolegy v týmu v Německu

Podmínky:

- Technické vzdělání (mechanika, strojírenství, mechatronika) - Zkušenosti z obdobné pozice - Týmový hráč - Samostatnost, zodpovědný přístup k práci - "Orientace na zákazníka" - Velmi dobrá znalost AJ (písemná i mluvená znalost) a/nebo NJ - Znalost práce v systému SAP (velkou výhodou)

Bonusy:

- 5 týdnů dovolené - bonusy - 13. plat - flexibilní pracovní doba - možnost home office - vzdělávací kurzy - mobil, notebook - bezproblémové parkování

Nástup:ihnedPlat od - do:40000 - 50000Pracoviště:PrahaObor a Profese:Product ManagerTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jinéPersonální agentura:Grafton Recruitment s.r.o.
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Grafton Recruitment s.r.o.
Palladium, Na Poříčí 3a
110 00, Praha
Kontaktní adresa:Na Poříčí 3a, 11000  Praha 1   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 8 podobných nabídek

Paid media project managerJOBSYSTEM s.r.o.Produktový manažerGrafton Recruitment s.r.o.Product manager ve stavebnictvíGrafton Recruitment s.r.o.Junior sales managerJOBSYSTEM s.r.o.Technická podpora| oblast elektroGrafton Recruitment s.r.o.Product manager - vývojGrafton Recruitment s.r.o.Product managerGrafton Recruitment s.r.o.Projektový inženýr s nj, elektr...Grafton Recruitment s.r.o.