Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Supervizor výroby
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Supervisor výroby - pouze denní směna

Text inzerátu:

Přijmeme nového kolegu/-yni na pozici Supervisor výroby, který/-á dokáže zorganizovat práci sobě a svým podřízeným. Máte zkušenost s vedením týmu výrobního podniku? Jako Supervisor výroby budete mít na starost: - Koordinaci týmu podřízených pracovníků - Zodpovědnost za dodržování výrobních a kvalitativních norem - Optimalizaci výroby - Vyřešení náhlých situací vzniklých na svěřeném úseku - Vytyčení cílů a akčních plánů - Reportování výsledků

Podmínky:

- Zkušenost na obdobné pozici nebo jako mistr výroby - Praxe z výrobní společnosti - Schopnost vedení týmu - znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni - Řidičské oprávnění skup. B - Znalost práce na PC (MS Office, SAP)

Bonusy:

- 13. plat - 20 dní dovolené - 5 dní Sickdays - Příspěvek na dopravu (2,80 Kč/km) - Příspěvek na penzijní připojištění - Závodní stravování - Multisport karta - Cizojazyčné kurzy - Příspěvek na školkovné 50% v místním mateřském centru (přímo v areálu)

Nástup:ihnedPlat od - do:40000 - 45000Pracoviště:město KlatovyObor a Profese:Supervizor výrobyTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouPersonální agentura:Grafton Recruitment s.r.o.
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Grafton Recruitment s.r.o.
Anglické nábřeží 1
301 00, Plzeň
Kontaktní adresa:Na Poříčí 3a, 11000  Praha 1   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 2 podobných nabídek

Vedoucí výroby|1 směna|až 55 000 kčGrafton Recruitment s.r.o.Manažer údržby ve výroběGrafton Recruitment s.r.o.