Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů / SW architekt
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

SW Solution Architekt

Text inzerátu:

Hledám šikovného Solution Architecta, který nám pomůže s analýzou, návrhem aplikační / integrační architektury v oblasti Telco, Public či státní správy. Bude naši technologickou podporou presales. A bude se zabývat návrhem řešení pomocí technologií Java EE (Oracle WebLogic, IBM webSphere, Tomcat, JBoss), MS .NET5 a MSMS .NET Framework, SQL databáze (Oracle DB, MS SQL Server, PostgreSQL). Všechno máme cloud based, proto jsou nutné nějaké zkušenosti s cloudem. Náplň práce: - technická analýza požadavků klientů pro naše různorodé projekty - návrh vhodných systémových řešení - zhodnocení použitelnosti technologií, které mají být využity při budování nových systémů - příprava technické specifikace a dokumentace - koordinace a realizace jednotlivých projektů - vedení vývojového týmu Více Ti řekneme na osobním / online pohovoru. Pošli nám svůj životopis a pobavíme se o tom.

Podmínky:

- zkušeností s návrhem architektury řešení - znalostí systémové a procesní analýzy - zkušenosti s dodávkou SW - velmi dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti - zkušeností s cloudovým prostředím (MS Azure nebo AWS), detailním návrhem řešení (Sparx Systems Enterprise Architect+UML), - znalostí a zkušeností s SOA, ESB, BPM, SQL, XML, XSD, XPath, JSON, WS, REST, ….

Bonusy:

- 5 týdnů dovolené - další volno dle domluvy - 3 sickdays při nástupu a čím déle u nás jsi, tím víc jich máš - služební vůz i k soukromým účelům - podpora osobního rozvoje (hard-skills, soft-skills, jazykové kurzy) a získávání certifikací - příspěvek na penzijní připojištění - stravenky v hodnotě 100 Kč (50 % hradí zaměstnavatel) - mobilní telefon s neomezeným tarifem a 5 GB dat i pro soukromé účely - partnerské benefity (od sportu, přes kulturu, wellness až po slevu na nové auto) - multisport karta za 350 Kč měsíčně - odměna za doporučení nového kolegy

Nástup:ihnedPlat od - do:90000 - 140000Pracoviště:PrahaObor a Profese:SW architektTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouPersonální agentura:Grafton Recruitment s.r.o.
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Grafton Recruitment s.r.o.
Palladium, Na Poříčí 3a
110 00, Praha
Kontaktní adresa:Na Poříčí 3a, 11000  Praha 1   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 8 podobných nabídek

It architectGrafton Recruitment s.r.o.Business analytik/ project managerGrafton Recruitment s.r.o.Specialista bezpečnosti a ochranyGrafton Recruitment s.r.o.Ux/ui designerGrafton Recruitment s.r.o.Front end developerGrafton Recruitment s.r.o.It architectGrafton Recruitment s.r.o.It architectGrafton Recruitment s.r.o.Solution architectGrafton Recruitment s.r.o.