Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Služby / Trenér/instruktor
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Tenisový trenér / trenérka

Text inzerátu:

Tenisová škola přijme tenisového trenéra / může být student / pro výuku zejména dětí, možno i dospělých. Obvykle v odpoledních hodinách. Nabízíme práci v kolektivu mladých lidí v širším centru Prahy. Případní zájemci volejte na 608 222 706 nebo pište na novak@tsreturn.cz.

Nástup:neuvedenoPracoviště:PrahaObor a Profese:Brigády - Brigády, Služby - Trenér/instruktorTyp pracovního vztahu:BrigádaMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:Ing. Radek Novák
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Ing. Radek Novák +420608222706 novak|tsreturn#czKontaktní adresa:Domanovická 1732, 19016  Praha - Újezd nad Lesy   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

OstrahaČECHYMEN a.s.Zpracovatel odborných textůVirtuální redakce, s.r.o.Nabízíme práci včetně ubytování...TOP Control s.r.o.Strážný/recepční - skanska star...FORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid z plošiny (140 - 160 kč/h...HPF Cleancat s.r.o.Úklid potravinářského provozu (...HPF Cleancat s.r.o.Obsluha termické odlakovací pec...HPF Cleancat s.r.o.Práce na doma pro kreativní ženy.Dagmar LangováEvent security - asistent pořad...ČECHYMEN a.s.Strážný v obleku - obchodní dom...ČECHYMEN a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Radek Novák. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Ing. Radek Novák o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: