Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny kraje

Nabídka práce

Zaměstnání / Technika a vývoj / Procesní inženýr

Název pozice:

PROCESNÍ INŽENÝR - pozice vhodná také pro absolventy!

Text inzerátu:

Máš vzdělání technického zaměření? Rád bys našel zajímavou společnost, která Ti dá možnost získat zkušenosti a praxi a profesně se posunout dál? My o jedné takové víme! Právě hledáme PROCESNÍHO INŽENÝRA!

NÁPLŇ PRÁCE:
* řízení a plánování provozu výrobních linek
* analyzování příčin poruch zařízení a navrhování řešení
* technická podpora prodeje

Podmínky:

* vzdělání chemicko-technologického nebo příbuzného směru
* výhodou praxe ve výrobní firmě v chemickém průmyslu
* znalost anglického jazyka

Bonusy:

* čtvrtletní a roční prémie
* 25 dnů dovolené
* stravenkový paušál
* příspěvek na dopravu
* penzijní připojištění
* příspěvěk na volnočasové aktivity

Nástup:ihnedPlat od - do:28000 - 30000Pracoviště:město BruntálObor a Profese:Procesní inženýrTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jinéVhodné i pro absolventyANOPersonální agentura:Grafton Recruitment s.r.o.
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Grafton Recruitment s.r.o.
Na Rovince 879
720 00, Ostrava
Kontaktní adresa:Na Poříčí 3a, 11000  Praha 1
zobrazit mapu

TOP 10 podobných nabídek

Procesní inženýr - plastyGrafton Recruitment s.r.o.Procesní analytikGrafton Recruitment s.r.o.Production engineer| triangleGrafton Recruitment s.r.o.Lídr procesních inženýrů | plastyGrafton Recruitment s.r.o.Procesní inženýr, plzeňGrafton Recruitment s.r.o.Vedoucí technologieGrafton Recruitment s.r.o.Procesní inženýr - chemický průmyslGrafton Recruitment s.r.o.Procesní inženýrGrafton Recruitment s.r.o.Absolventi technických škol | s...Grafton Recruitment s.r.o.Technik | automatizace | osobní...Grafton Recruitment s.r.o.