Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Uklízečka/čistič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Samostatný pracovník/ce úklidu – vhodné pro OZP

Text inzerátu:

Úklidová společnost působící po celé republice hledá zájemce/kyně na běžné úklidové práce. Místo výkonu práce Napajedla. Zaměstnavatel zajišťuje svoz a rozvoz zaměstnanců na pracoviště po trase: Chropyně – Plešovec – Kroměříž – Hulín – Záhlinice – Tlumačov – Otrokovice – Napajedla. Pracovní místa jsou vhodná i pro OZP. Pracovní úvazek 7,5 hod/den, včetně cesty. Pouze ranní směny, svoz zaměstnanců přibližně od 7:00, návrat v 14:30 hod. Pro OZP možnost práce na HPP, pro ostatní DPP nebo DPČ.

Podmínky:

Požadujeme spolehlivost, pečlivost a manuální zručnost, úklidové zkušenosti výhodou.

Náplň práce:

Náplň práce: úklid kanceláří, sociál. zařízení a společných prostor.

Nabízíme / benefity:

Pro OZP nabízíme náborový příspěvek do výše 12 000 Kč/rok a smlouvu na dobu neurčitou.

Nástup:IhnedPracoviště:ZlínObor a Profese:Řemeslné a manuální práce - Uklízečka/čističTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:CORA PLUS s.r.o.Kontaktní osoba:Juřenová Martina +420777737253 jurenova#martina|cora-plus#czKontaktní adresa:Kojetínská 3666/64, 76701  Kroměříž   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Úklid - čkrf český krumlovFORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - fú plzeňFORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - úp ústí nad labemFORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - pms nový jičínFORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - příhoda hlinskoFORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - izomat stavebniny karlo...FORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - khs karvináFORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - čižp praha 9FORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - český báňský úřad plzeňFORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - tdk šumperkFORCORP GROUP spol.s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CORA PLUS s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost CORA PLUS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: