Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Administrativa / Administrativní pracovník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pracovnice evidence paletového hospodářství

Text inzerátu:

Přijmeme pracovnici evidence paletového hospodářství pro dopravní společnost. Hledáme logicky uvažující kolegyni, který ovládá perfektně MS Office (zejména excel), ideálně se zkušenostmi z dopravy či logistiky, ale není podmínkou. Chceme nejprve někoho na brigádu, zkrácený úvazek i třeba jen na tři dny v týdnu. Po zapracování možnost na hlavní pracovní poměr. Kancelář máme v blízkosti MHD. Prosím, neposílejte životopis, ale zavolejte a domluvte si schůzku.

Náplň práce:

administrativa

Nástup:ihned, nebo dle dohodyPlat od - do:10000 - 15000Pracoviště:OlomoucObor a Profese:Administrativa - Administrativní pracovníkTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:BRAVE TRANSPORT s.r.o.Kontaktní osoba:p.Zapletal +420773400911 doprava|bravetransport#czKontaktní adresa: Řepčín 250, 77900  Olomouc   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

P2p administrator with polishGrafton Recruitment s.r.o.P2p administrator with dutchGrafton Recruitment s.r.o.Business support with french or...Grafton Recruitment s.r.o.Recepční - administrativní prac...JOBSYSTEM s.r.o.E-procurement expert with germanGrafton Recruitment s.r.o.Career opportunity for german s...Grafton Recruitment s.r.o.Ptp administrator with dutchGrafton Recruitment s.r.o.Career opportunity for french s...Grafton Recruitment s.r.o.Asistent/ka v personální agentu...Grafton Recruitment s.r.o.Recruitment support with german...Grafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BRAVE TRANSPORT s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost BRAVE TRANSPORT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: