Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Celní deklarant
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Řidič návěsové soupravy

Text inzerátu:

Přijmeme řidiče návěsové soupravy na vnitrostátní a mezinárodní dopravu. Tahač EURO 6 pod servisní smlouvou, plachtový návěs ( mulda ). Vozíme převážně paletové zboží, ale hledáme řidiče, který umí kurtovat (i svitky) a má zkušenosti se všemi druhy přeprav. Jízdy pondělí až pátek, víkend volný, nebo dle dohody. Na dalších podmínkách se domluvíme na osobní schůzce. Životopisy prosím nezasílejte. Stanoviště vozidla Olomouc.

Podmínky:

Platné doklady, výpis z karty řidiče.

Náplň práce:

Vnitrostátní a mezinárodní přepravy

Nabízíme / benefity:

PHM za zvýhodněnou cenu.

Nástup:červen 2021Plat od - do:35000 - 45000Pracoviště:OlomoucObor a Profese:Doprava, logistika a zásobování - Celní deklarantTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:BRAVE TRANSPORT s.r.o.Kontaktní osoba:p. Zapletal +420773400911 doprava|bravetransport#czKontaktní adresa: Řepčín 250, 77900  Olomouc   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Devops engineer (i pro juniory ...ITjobs, s.r.o.Designer/ka - grafik/grafička d...František SuchomelStředoškolský učitel českého ja...JOBSYSTEM s.r.o.Koordinátor / koordinátorka kli...JOBSYSTEM s.r.o.Konstruktér / konstruktérka - p...JOBSYSTEM s.r.o.Java developer (aws, elasticsea...ITjobs, s.r.o.Devops engineer (7486)ITjobs, s.r.o.Samostatný pracovník/ce úklidu ...CORA PLUS s.r.o.Operátor výroby - 2 směny , 25 ...JOB LEADER CZECH s.r.o.Inženýr pro dodavatelskou kvali...Grafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BRAVE TRANSPORT s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost BRAVE TRANSPORT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: