Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zemědělství, lesnictví a ekologie / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Úklidový pracovník venkovních ploch

Text inzerátu:

Hledáme pracovníka/pracovnici na úklid venkovních ploch.
Požadujeme: manuální zručnost, aktivní přístup k úkolům, zodpovědnost, pečlivost, časová flexibilita, dobrý zdravotní stav.
Náplň práce: Letní a zimní údržba venkovních ploch, úklid veřejných ploch, zametání veřejných komunikací, splach komunikací, odstraňování odpadků a listí z veřejné zeleně, mechanické odstraňování trávy a plevele z chodníků a jemu přilehlých částí vozovek, atd.
Doba určitá s možností prodloužení, nástupní plat 20 000,-Kč
Nabízíme práci v mladém kolektivu a zázemí stabilní společnosti.
Možno i na zkrácený úvazek.

Náplň práce:

Letní a zimní údržba venkovních ploch, úklid veřejných ploch, zametání veřejných komunikací, splach komunikací, odstraňování odpadků a listí z veřejné zeleně, mechanické odstraňování trávy a plevele z chodníků a jemu přilehlých částí vozovek, atd.

Nabízíme / benefity:

Příspěvek na stravu, spořící životní pojištění

Nástup:neuvedenoPlat od - do:20000Pracoviště:OtrokoviceObor a Profese:Zemědělství, lesnictví a ekologie - DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:KVE-mont s.r.o.Kontaktní osoba:Růžičková +420602499159 ruzickova|kvemont#czKontaktní adresa:Letiště 1578, 76502  Otrokovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pomocní pracovníci v živočišné ...LIBAN GROUP s.r.o.Pomocní pracovníci v živočišné ...FLORÍÁ D & N s.r.o.Pomocní pracovníci v živočišné ...PLEMENÁŘSKÉ SLUŽBY a.s.Pěstitelé zemědělských plodinTAGRO Červený Dvůr, spol. s r.o.Pomocní pracovníci v živočišné ...BUDWEISER Export - Import s.r.o.Pěstitelé zemědělských plodinRAVA zemědělský podnik, spol. s...Pěstitelé zemědělských plodinOnTheWave solutions s.r.o.Pěstitelé zemědělských plodinSEVA - FLORA s.r.o.Pomocní pracovníci v živočišné ...AGROTORO s.r.o.Pomocní pracovníci v živočišné ...Miloslav Švejda
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KVE-mont s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KVE-mont s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: