Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Uklízečka/čistič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pracovník/ce na ranní úklid kanceláří a hal - pouze pro OZP

Text inzerátu:

Úklidová společnost s celorepublikovou působností CORA PLUS s.r.o. hledá zájemce/kyně na úklid firmy v Bruntálu. Pracovní místo je vyhrazené pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo invalidní. Pouze ranní směny, délka pracovního úvazku dle potřeby v časovém rozpětí od 6:00 - 14:00 hod. Nástup ihned nebo dle domluvy.

Podmínky:

Požadujeme spolehlivost a pečlivost, úklidové zkušenosti výhodou. Nutný zdravotní průkaz.

Náplň práce:

Úklid kanceláří, sociál. zařízení, společných prostor a výrobních hal.

Nabízíme / benefity:

Nabízíme možnost práce na HPP ve stabilní úklidové společnosti a náborový příspěvek do výše 12 000 Kč/rok.

Nástup:Dle domluvyPracoviště:BruntálObor a Profese:Řemeslné a manuální práce - Uklízečka/čističTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:CORA PLUS s.r.o.Kontaktní osoba:Juřenová Martina +420777737253 jurenova#martina|cora-plus#czKontaktní adresa:Kojetínská 3666/64, 76701  Kroměříž   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Terénní úklidový pracovník/strojníkCORA PLUS s.r.o.Brigáda - úklidové práceBOHEMIA RINGS s.r.o.Úklid - tbg betonmix brno - bos...FORCORP GROUP spol.s.r.o.Ostraha - domov pro ozp horní břízaFORCORP GROUP spol.s.r.o.It pracovník olomoucFORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - ossz šumperkFORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - ossz jihlavaFORCORP GROUP spol.s.r.o.Ostraha - admas brnoFORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - osz sokolovFORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid+výdej obědú - fortex švihovFORCORP GROUP spol.s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CORA PLUS s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost CORA PLUS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: