Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Uklízečka/čistič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pracovník/ce na ruční a strojový úklid - vhodné pro OZP

Text inzerátu:

Úklidová společnost hledá zájemce/kyně na ruční a strojový úklid firmy v Napajedlech. Pracovní místo je vhodné pro OZP. Pracovní úvazek 5 - 7 hod/den, pouze ranní směny, časové rozvržení pracovní doby od 5:00 - 14:00 hod ( dle délky úvazku). Práce na DPP pro OZP možnost na HPP.

Podmínky:

Požadujeme spolehlivost a pečlivost, úklidové zkušenosti výhodou.

Náplň práce:

Ruční a strojový úklid kanceláří, sociál. zařízení, šaten, a výrobních prostor.

Nabízíme / benefity:

Pro OZP nabízíme pracovní smlouvu na dobu neurčitou a náborový příspěvek do výše 12.000 Kč/rok.

Nástup:IhnedPlat od - do:91Pracoviště:ZlínObor a Profese:Řemeslné a manuální práce - Uklízečka/čističTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:CORA PLUS s.r.o.Kontaktní osoba:Juřenová Martina +420777737253 jurenova#martina|cora-plus#czKontaktní adresa:Kojetínská 3666/64, 76701  Kroměříž   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Úklid veřejných toalet - toalet...CORA PLUS s.r.o.Pracovnice na odpolední úklid k...CORA PLUS s.r.o.Úklid - skanska staré městoFORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - szpi brnoFORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - biocev vestecFORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - p-d refractories velké ...FORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - szpi brnoFORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - mze opavaFORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - tž třinecFORCORP GROUP spol.s.r.o.Úklid - katastrální úřad zlínFORCORP GROUP spol.s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CORA PLUS s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost CORA PLUS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: